Alexandra Heering

Alexandra Heering

Alexandra Heering (1971) werkte jarenlang in het bedrijfsleven, totdat ze haar eigen communicatiebureau startte. Vervolgens begon zij met levensinterview.nl biografieën te schrijven voor families.

Alexandra was regelmatig single en zag met de jaren de unieke kansen die periodes van vrijheid je bieden. Tegelijk merkte zij dat het single bestaan nog steeds wordt onderschat, en dat er daarom behoefte was aan een boek over single geluk.


Single geluk

Single geluk

Zo doe je dat!

Single zijn brengt unieke kansen met zich mee! Of het nu voor een maandje is, of voor jaren, een periode van vrijheid is iets waar je op bijzonder positieve manier gebruik van kunt maken.

  • Prijs: € 18,50

Alexandra Heering

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - bureauredactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 



 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt