Alexandra Heering

Alexandra Heering

Alexandra Heering (1971) werkte jarenlang in het bedrijfsleven, totdat ze haar eigen communicatiebureau startte. Vervolgens begon zij met levensinterview.nl biografieën te schrijven voor families.

Alexandra was regelmatig single en zag met de jaren de unieke kansen die periodes van vrijheid je bieden. Tegelijk merkte zij dat het single bestaan nog steeds wordt onderschat, en dat er daarom behoefte was aan een boek over single geluk.


Single geluk

Single geluk

Zo doe je dat!

Single zijn brengt unieke kansen met zich mee! Of het nu voor een maandje is, of voor jaren, een periode van vrijheid is iets waar je op bijzonder positieve manier gebruik van kunt maken.

  • Prijs: € 18,50

Alexandra Heering

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt