Arabië is geen land

Het nieuws over het Midden-Oosten is soms zo'n wirwar van informatie dat je er als leek geen grip meer op hebt

Esmeralda van Boon zet de feiten op een rij
Overzicht boeken

Esmeralda van Boon

Arabië is geen land

Achtergronden bij het nieuws over het Midden-Oosten

Honderd doden bij wéér een aanslag in Irak, kerken aangevallen door moslims, Saddam Hoessein die wordt opgehangen, een nieuwe revolutie in Egypte... Een kleine greep uit het nieuws vanuit het Midden-Oosten dat onze huiskamer de laatste jaren binnen is komen denderen. Verhalen worden steeds groter en ingewikkelder. Nuances worden achterwege gelaten. Deze regio biedt echter zoveel meer dan de selectie die wij op onze televisie te zien krijgen. Hoe zit het daar nou echt, in het Midden-Oosten? Waarin verschillen de landen van elkaar? Zijn er overwegend dictators aan de macht? Zijn de revoluties geslaagd? Is iedereen bezig met oorlog voeren en olie winnen? Of ligt het allemaal net even iets anders?

In Arabië is geen land geeft NOS- en Nieuwsuur-journaliste Esmeralda van Boon een kort overzicht van 16 landen in het Midden-Oosten. Afgewisseld met persoonlijke verhalen en nieuwsfeiten, kiest ze voor ieder hoofdstuk een insteek die typerend is voor dat land, aangevuld met genoeg concrete informatie om een helder idee te krijgen van hoe het land in elkaar zit. Met Arabië is geen land heb je eindelijk de basisinformatie om het dagelijkse nieuws weer een beetje te begrijpen.

 

 


Arabië is geen land

Gids door de chaos

Specificaties

  • Titel: Arabië is geen land
  • Auteur: Esmeralda van Boon
  • Formaat: 12,5 x 20 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Omslag: Robbie Smits
  • Omvang: 192 blz.
  • Prijs: € 17,50-
  • Publicatie: november 2015
  • NUR: 697
  • ISBN: 978 94 92037 03 9

In de media

  • Esmeralda van Boon te gast bij de TinekeShow

     

     

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt