Art Rooijakkers

Art Rooijakkers

Elvis-fan Art Rooijakkers kwam met het mooie plan het veertigjarig jubileum van Elvis te markeren met een Nederlands boek vol persoonlijke verhalen over Presley. Niet alleen van hemzelf, maar van verschillende auteurs, onder meer schrijvers, journalisten, muzikanten en muziekliefhebbers. Een bundel vol verhalen en anekdotes over Elvis als zanger en gitarist, Elvis als stijlicoon en Elvis als trendsetter van een nieuwe generatie.
Foto Art: Hans Duran


Elvis en ik Odes aan Presley 

Elvis en ik Odes aan Presley 

Onder redactie van Art Rooijakkers

Met tekstbijdragen, gedichten en liedjes van: Cécile Koekkoek, Lammert de Bruin, Gerard Ekdom, Mart Smeets, Eric Corton, Alex Boogers, Peter Buwalda, Jeroen Kijk in de Vegte, Guus Meeuwis, Pieter van der Wielen, Jan Rot, John Schoorl, Matthijs Kleyn, Ingmar Heytze, Dennis van Tiel en René Shuman en Art Rooijakkers. 

  • Prijs: Prijs € 18,50,- 

Art Rooijakkers

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt