Bijna Menselijk

Tussen mens en dier:

de hartveroverende biografie van Julius, de chimpansee
Overzicht boeken

Alfred Fidjestøl

Bijna Menselijk

Zijn vader was gewelddadig en zijn moeder verstootte de chimpansee Julius (1979) toen hij pas zes weken oud was. Het was een voorbode van een bijzonder heftig leven, met geweld en eenzaamheid, maar gelukkig ook met liefde en een happy end: tegenwoordig leeft Julius als een tevreden alfamannetje en trotse vader van twee chimpansees in een gemeenschap van negen chimpansees. 

Met groot enthousiasme probeert de Noorse schrijver Alfred Fidjestøl erachter te komen wat er omgaat in het hoofd van een chimpansee zoals Julius. Chimpansees zijn intelligente, sociale en empatische dieren, ze kunnen gebarentaal leren, samenwerken en plannen maken voor de toekomst, maar kunnen tegelijkertijd ook wreed en meedogeloos zijn. 


Bijna Menselijk

Specificaties

  • Titel: Bijna Menselijk
  • Auteur: Alfred Fidjestøl
  • Vertaling: Neeltje Wiersma
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Omvang: 256 blz.
  • Prijs: € 20,-
  • ISBN: 978 94 92037 81 7

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Liesbeht Sysling - accountmanager 
liesbethsysling@fontaineuitgevers.nl

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

Itske Eertink - social media  

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt