De Groene Meisjes

Lekker en duurzaam eten, reizen, wonen en leven

Eet en leef mee met De Groene Meisjes

Jamie van Zijl Merel Wildschut

De Groene Meisjes

Een groen leven moeilijk en saai? Absoluut niet. Aandacht voor mens, dier en milieu is niet langer alleen voor hippies. Go green! De Groene Meisjes geloven dat een groen leven vooral leuk moet zijn. Daarom besloten ze dit heerlijke vegan-handboek te schrijven, vol verhalen, tips en recepten voor een bewust leven zonder dierlijke producten. Leer hoe je makkelijk groene keuzes kunt maken, zonder in te hoeven leveren op plezier of comfort en maak de heerlijkste vegan recepten in een handomdraai. Alle tips over duurzaam wonen, reizen en leven zijn perfect haalbaar - ongeacht je leeftijd of de inhoud van je portemonnee.


De Groene Meisjes - Lekkerste Vegetarische Kookboek 2015 Volgens Floris de Graad (directeur Nederlandse Vegetariërsbond) laten De Groene Meisjes zien dat “hip en milieubewust leven en lekker en gezond eten heel goed samen kunnen gaan. Het boek past perfect binnen de trend naar meer plantaardige voeding, maar wel genieten van lekker eten.” 


De Groene Meisjes

 

Specificaties

  • Titel: De Groene Meisjes
  • Auteur: Jamie van Zijl
    Merel Wildschut
  • Formaat: 17 x 24 cm
  • Uitvoering: paperback, full colour
  • Fotografie: Aline Bouma
  • Omslag: Pretty Unexpected
  • Omvang: 192 blz.
  • Prijs: € 20,-
  • Publicatie: september 2015
  • NUR: 444
  • ISBN: 978 94 92037 27 5

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - redactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt