De Hippe Vegetariër

de hippe vegetariër laat zien hoe je vegetarisch eten en leven iedere dag tot een lekker en gezond feestje maakt

Aubergine is het nieuwe zwart
Overzicht boeken

Isabel Boerdam

De Hippe Vegetariër

Hallo levensgenieter!
Ben je dol op eten? Hou je van een mooi glas wijn? Voel je je graag fit en energiek?
Ik óók! Ik ben een smulpaap eerste klas, en heb geleerd om gezond en gebalanceerd door het leven te gaan met groente, fruit, peulvruchten, granen en noten als basis. 
Met de hippe vegetariër geef ik je oneindig veel inspiratie om gezond bourgondisch te genieten – zowel thuis als uit. Wie je ook bent en wat voor leefstijl je ook hebt, je vindt een recept dat bij je past met oneindig veel variaties. Daarnaast laat ik je zien dat vegetarisch eten op niveau ook buiten de deur mogelijk is met mijn hippe vegetarische tips door heel Nederland voor ontbijt, koffie, lunch, borrel en diner.
Laat je verrassen door de hippe vegetariër en ga gezond, bewust en vrolijk door het leven! - Isabel Boerdam 

voorproefje uit De Hippe Vegetariër. 


De Hippe Vegetariër

 

 

Specificaties

  • Titel: De Hippe Vegetariër
  • Auteur: Isabel Boerdam
  • Formaat: 17,5 x 25 cm
  • Uitvoering: Gebonden
  • Fotografie: Julia Pelealu
  • Omslag: Suze Swarte grafisch ontwerp
  • Omvang: 198 blz.
  • Prijs: € 22,50
  • Publicatie: april 2016
  • ISBN: 978 94 92037 35 0

In de media


Isabel Boerdam

Isabel Boerdam

Isabel Boerdam (25) is een levensgenieter pur sang. Het concept van
 De Hippe Vegetariër is haar op het lijf geschreven met die 
toevoeging dat ze naast eten, koken, reizen en het leven zo
 intensief mogelijk beleven ook een liefde voor schrijven heeft. 


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt