De laatste vier dagen van Paddy Buckley

Uitvaartondernemer rijdt per ongeluk broer van maffiabaas dood

Een zwartkomische roman
Overzicht boeken

Jeremy Massey

De laatste vier dagen van Paddy Buckley

Weduwnaar Paddy Buckley werkt al jaren voor Gallagher’s, een gerenommeerde uitvaartonderneming in Dublin. Na een gedenkwaardige amoureuze ontmoeting met een cliënte rijdt hij ’s nachts met zijn auto een overstekende voetganger aan. Als hij bij de man neerknielt om hem bij te staan, herkent hij hem. Het slachtoffer is Donal Cullen, de broer van de beruchtste maffiabaas van Dublin. Donal is dood. 
 
De volgende ochtend belt de familie van Donal de uitvaartonderneming met het verzoek diens begrafenis te regelen. Tot zijn ontzetting krijgt Paddy de opdracht langs te gaan bij de maffiabaas Vincent Cullen en zijn bende. Vincent is niet alleen intens bedroefd, maar ook witheet van woede: als hij degene vindt die zijn broer heeft aangereden, zo verzekert hij Paddy, heeft diens laatste uur geslagen.


De laatste vier dagen van Paddy Buckley

 

Specificaties

  • Titel: De laatste vier dagen van Paddy Buckley
  • Auteur: Jeremy Massey
  • Vertaling: René van Veen
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Omslag: Riverhead/Studio Jan de Boer
  • Omvang: 304 blz.
  • Prijs: € 17,50
  • Publicatie: 1 juni 2015
  • ISBN: 978 94 92037 19 0

In de media

  • 'Geweldig zwartkomisch verhaal over leven en overleven op allerlei manieren, met één begrafenis te veel.' - Dolf Jansen


Jeremy Massey

Jeremy Massey

Jeremy Massey was gedurende twaalf jaar uitvaartondernemer in het familiebedrijf van zijn vader in Dublin.


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt