Optredens Mo Gawdat 'De logica van geluk' in november

Optredens Mo Gawdat 'De logica van geluk' in november

In november is Mo Gawdat weer in Nederland voor verschillende optredens over De logica van geluk.

Hij geeft een masterclass in samenwerking met Action for Happiness op 24 november in De Duif in Amsterdam.

  • datum: woesdag 24 november 2017 
  • tijd: 13:00 deur open, begin talk: 13:30, einde talk: 16:30
    boek verkoop en signeren eindigt om 17.30
  • kaarten: 49,90
  • locatie: 
    De Duif
    Prinsengracht 756
    Amsterdam

Ook is Mo te gast tijdens Businessboostlive. Bestel je kaarten hier
BusinessBoost Live vindt plaats op 29 november 2017 in AHOY Rotterdam en is een initiatief van ING en Tribe Company.  Verder spreken onder anderen John de Mol, Chad Hurley, Eva Jinek, Twan Huys en Anna Nooshin. 

  • datum: woesdag 29 november 2017 
  • tijd: 18.00: deuren open, 19.45: aanvang show, ± 22.30: Einde show (onder voorbehoud) (programma reguliere kaarten)
  • kaarten: vanaf € 47,50 
  • locatie: 

    Ahoy Rotterdam
    Ahoy-weg 10
    3084 BA ROTTERDAM

 


Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - redactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt