De Speld

De Speld

Satirisch platform De Speld ontvangt maandelijks een 1,5 miljoen unieke bezoekers, heeft 375.000 volgers op Facebook, publiceert in deVolkskrant, maakt bulletins voor Radio Veronica, verzorgt een dagelijkse rubriek in Pauw en schreef eerder het standaardwerk Nederland Het Boek, waarin 13 miljard jaar vaderlandse geschiedenis in 140 pagina's compact werd samengevat.


De Speld reisgids Binnenhof

Binnenhof

De Speld reisgids

Het Binnenhof: van de viskraam tot het Torentje, van de Hofkapel tot het ministerie van Defensie en van de wandelgangen tot de achterkamertjes.

  • Prijs: € 12,50

De Speld

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - bureauredactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 



 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt