Binnenhof

Van de viskraam tot de achterkamertjes

Het Binnenhof betovert jong en oud
Overzicht boeken

De Speld

Binnenhof

De Speld reisgids

Het Binnenhof smeekt erom verkend te worden. Daarom neemt De Speld u in deze
reisgids mee van de viskraam tot het Torentje, van de Hofkapel tot het ministerie van Defensie en van de wandelgangen tot de achterkamertjes.

U zult zich werkelijk geen moment vervelen in deze ronduit opwindende omgeving. Laat uw hart veroveren door de stralende glimlach van een ambtenaar en snuif de geur op van twee eeuwen constitutionele monarchie, vertegenwoordigende democratie en Hans Wiegel.

De redacteuren van De Speld kregen maandenlang toegang tot het Binnenhof en maakten daar af en toe ook gebruik van. Ze leerden niet alleen de gebruikelijke folklore, parlementaire pronkstukken en institutionele hoogstandjes kennen, ook ontdekten ze de culinaire grandeur van Nieuwspoort, de florerende gayscene onder de Ridderzaal en de bacchanalen tijdens de Nacht van Schmelzer. Het Binnenhof betovert jong en oud. Ervaar en beleef het met De Speld op reis; de enige reisgids van De Speld!


De Speld reisgids Binnenhof

De enige reisgids van De Speld!

Specificaties

  • Titel: Binnenhof
  • Auteur: De Speld
  • Formaat: 12,5 x 20 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Fotografie: Yuki Kho
  • Omslag: Yuki Kho, Dirk-Jan Hoek en Jorris Verboon
  • Omvang: 192 blz.
  • Prijs: € 12,50
  • Publicatie: 3 mrt 2015
  • ISBN: 978 94 92037 15 2

In de media

  • 'Zeer lezenswaardig. Grote klasse.' - Minister-president Mark Rutte

Lees hier een fragment


Wat is Spritz?

Spritz is een tool voor een nieuwe leeservaring. Niet langer hoef je je ogen te bewegen van links naar rechts en van de ene regel naar de andere.

Spritz is een tool voor een nieuwe leeservaring. Niet langer hoef je je ogen te bewegen van links naar rechts en van de ene regel naar de andere. Je kunt je nu focussen op één punt: de tekst wordt woord voor woord gepresenteerd, op een snelheid die je zelf kiest. Zo kun je sneller lezen en het is minder vermoeiend voor je ogen, zeggen de bedenkers van deze tool. Waarom Spritz? Na het papieren boek kwam het e-book, een vernieuwing die de leeservaring veranderde. Spritz is in onze ogen de volgende ontwikkeling die bijdraagt aan leesgemak.

Waarom Spritz?

Na het papieren boek kwam het e-book, een vernieuwing die de leeservaring veranderde. Spritz is in onze ogen de volgende ontwikkeling die bijdraagt aan leesgemak.



De Speld

De Speld

De Speld biedt dagelijks scherpe satirische reflectie op de actualiteit via hun website en ontvangt daar maandelijks 1,5 miljoen unieke bezoekers.


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt