De varende chef

De varende chef

Martin Kruithof
Overzicht boeken

Laura de Grave Jan Bartelsman

De varende chef

Vijfentwintig jaar geleden opende chef Martin met zijn vrouw Marjan een restaurant in een kleine boerderij in Giethoorn. Inmiddels heeft De Lindenhof twee Michelinsterren en is een dorp op zichzelf geworden. Met een Nationaal Park als achtertuin, aangelegen hotel, lodge, moestuin en een lemsteraak, ‘De Jonge Linde’ genaamd, is een bezoek aan De Lindenhof een totaalbeleving en vakantie ineen.


De varende chef

Specificaties

  • Titel: De varende chef
  • Auteur: Laura de Grave
    Jan Bartelsman
  • Formaat: 30 x 30 cm
  • Uitvoering: Gebonden, harde kaft
  • Ontwerp: Martien Holtzappel
  • Omvang: 248 blz.
  • Prijs: € 75,-
  • Publicatie: november 2018
  • NUR: 444
  • ISBN: 978 94 92037848

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt