De walvishoeder

De walvishoeder

Overzicht boeken

Rob Kamphues

De walvishoeder

Een storm teistert Nederland. Journaliste Mayke Blom ontdekt een school gestrande walvissen. In de nachtelijke zandstorm ziet ze een figuur die met een schep en emmer de dieren nathoudt.

 De walvishoeder is de tweede roman en het vijfde boek van Rob Kamphues. Naast het presenteren van tv-programma’s is schrijven zijn grote passie. Wat volgt is een voorzichtige kennismaking tussen een man en een vrouw met een volstrekt andere achtergrond. Er is de aantrekkingskracht maar ook een botsing van culturen: wanneer is iemand te vertrouwen, hoe begrijp je iemand echt, wanneer is er sprake van liefde? Mayke en Samir worstelen niet alleen met elkaar, maar ook met de buitenwacht. En dan is er nog een onuitwisbaar verleden dat zich blijft opdringen. 


De walvishoeder

‘Een roman die ertoe doet.’ WIM DANIELS

 ‘Fris, flitsend! Overtuigt op alle fronten.’ BART CHABOT

Specificaties

  • Titel: De walvishoeder
  • Auteur: Rob Kamphues
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Ontwerp: Zeno
  • Omslag: Moker
  • Omvang: 288 blz.
  • Prijs: € 20,00
  • Publicatie: 16 juni 2020
  • NUR: 301
  • ISBN: 978 94 93095 28 1

Rob Kamphues

Rob Kamphues

Rob Kamphues (1960) is schrijver, tv-presentator en cabaretier.  Hoor je me is zijn eerste roman.


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt