Elvis en ik Odes aan Presley 

Art Rooijakkers

Elvis en ik Odes aan Presley 

Onder redactie van Art Rooijakkers

Met tekstbijdragen, gedichten en liedjes van: 

Cécile Koekkoek, Lammert de Bruin, Gerard Ekdom, Mart Smeets, Eric Corton, Alex Boogers, Peter Buwalda, Jeroen Kijk in de Vegte, Guus Meeuwis, Pieter van der Wielen, Jan Rot, John Schoorl, Matthijs Kleyn, Ingmar Heytze, Dennis van Tiel en René Shuman en Art Rooijakkers. 

Ook al beweren sommigen het tegendeel: 16 augustus 2017 is het veertig jaar geleden dat Elvis Presley overleed. De koning is dood, leve de koning! Zo lang wij hem blijven herdenken, blijft Elvis leven. En leven doet hij, want oudere generaties blijven (jeugd)herinneringen aan hem koesteren, en jongere generaties blijven door zijn stijl
en muziek beïnvloed. Zo kwam Elvis-fan Art Rooijakkers met het mooie plan dat veertigjarig jubileum te markeren met een Nederlands boek vol persoonlijke verhalen over Presley. Niet alleen van hemzelf, maar van 20 verschillende auteurs, onder meer schrijvers, journalisten, muzikanten en muziekliefhebbers. Een bundel vol verhalen en anekdotes over Elvis als zanger en gitarist, Elvis als stijlicoon en Elvis als trendsetter van een nieuwe generatie. Bestel het boek hier of hier.  


Elvis en ik Odes aan Presley 

Specificaties

  • Titel: Elvis en ik Odes aan Presley 
  • Auteur: Art Rooijakkers
  • Uitvoering: Gebonden
  • Omvang: 288 blz.
  • Prijs: Prijs € 18,50,- 
  • Publicatie: augustus 2017
  • ISBN: ISBN 978 94 92037 62 6

Art Rooijakkers

Art Rooijakkers

Elvis-fan Art Rooijakkers kwam met het mooie plan het veertigjarig jubileum van Elvis te markeren met een Nederlands boek vol persoonlijke verhalen over Presley


Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - bureauredactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 



 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt