En ze deed het

Edwin Winkels

En ze deed het

Ze was mooi en zo wilde ze er ook uitzien. Dat was belangrijk, in haar leven. Sommige mensen vonden haar oppervlakkig. Anderen kil of afstandelijk. Ze liet het maar zo. Ze was vooral zichzelf, dacht ze. 
Hij was een chaoot, in bijna alles; in zijn huishouden, zijn relaties, zijn vriendschappen. Iedereen vergaf het hem, omdat hij zo'n aardige vent was. Hij was zorgzaam, al vergat hij soms te vragen hoe het met de ander ging. Toen zij elkaar ontmoetten, in de stromende regen op de Parade, was het direct raak. Zo verschillend waren ze, en toch voor elkaar gemaakt. Voor altijd. 
Maar altijd is niet eeuwig. 

In En ze deed het daalt Edwin Winkels af in de diepe, donkere kloof waar intense liefde geleidelijk plaatsmaakt voor onbegrip, wantrouwen en bedrog. De gevolgen zijn even onvoorspelbaar als onvermijdelijk. 


En ze deed het

Specificaties

  • Titel: En ze deed het
  • Auteur: Edwin Winkels
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: paperback met flappen
  • Ontwerp: Moker Ontwerp
  • Omvang: 224 blz.
  • Prijs: € 18,50,-
  • Publicatie: mei 2018
  • ISBN: 978 94 92037 75 6

Edwin Winkels

Edwin Winkels

Na dertig jaar in de journalistiek voor talloze media uit Spanje en Nederland te hebben gewerkt, legt Edwin Winkels zich na een vijftal nonfictieboeken nu toe op het schrijven van romans.


Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - redactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt