En ze deed het
Overzicht boeken

Edwin Winkels

En ze deed het

Een zomeravond op de Parade, en het regent. Schuilend in de tent van de Levende Jukebox worden de dertigers Anoek en Dylan verliefd op elkaar. Ze verschillen nogal, en toch zijn ze voor elkaar gemaakt. Voor altijd.

Maar voor altijd is niet voor eeuwig.

Als Anoek na tien jaar huwelijk ernstig ziek wordt, houdt Dylan het voor gezien. Hij heeft echter niet gerekend op haar drastische antwoord, dat voor beiden vergaande gevolgen zal hebben.

Wat volgt is een lange zoektocht naar genezing, verloren geluk en een nieuwe toekomst die hen onder andere op een mythisch strand in de Middellandse Zee en een afgelegen plaats aan de voet van de Himalaya brengt.

En ze deed het is het verhaal van een emotioneel slagveld waar de liefde de strijd aangaat met twijfels, bedrog, wraakzucht en de dood. 


En ze deed het

Specificaties

  • Titel: En ze deed het
  • Auteur: Edwin Winkels
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: paperback met flappen
  • Ontwerp: Moker Ontwerp
  • Omvang: 224 blz.
  • Prijs: € 18,50,-
  • Publicatie: juni 2018
  • ISBN: 978 94 92037 75 6

Edwin Winkels

Edwin Winkels

Na dertig jaar in de journalistiek voor talloze media uit Spanje en Nederland te hebben gewerkt, legt Edwin Winkels zich na een vijftal nonfictieboeken nu toe op het schrijven van romans.


Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Liesbeht Sysling - accountmanager 
liesbethsysling@fontaineuitgevers.nl

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

Itske Eertink - social media  

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt