Fund mee en reis mee van Amsterdam naar Tokio! Zodat we samen een fantastisch avontuur op papier kunnen zetten.

Van Hier Tot Tokio

Fund mee en reis mee van Amsterdam naar Tokio!

Fund mee en reis mee van Amsterdam naar Tokio! Zodat we samen een fantastisch avontuur op papier kunnen zetten.

Van Hier Tot Tokio
'Nou, zullen we dan maar met zijn allen naar Tokio gaan? Via Europa, Turkije, Kazachstan, Kirgistan, Mongolië, Siberië (Road of Bones). Wolven, beren, woestijnen, steppes. Mannetje in het zadel. Jullie virtueel achterop. Met een beetje mazzel ben ik op tijd voor de winter in Kazachstan. Kortom, ik zal me weer laten leiden door de omstandigheden en niet door mijn verstand. Als tegenprestatie zal ik, los van de beloningen, iets moois laten zien – een leven on the road. Rauw, puur. Kom, reis met me mee van dorp naar dorp, van stad naar stad, van land naar land, om na een jaar vol avontuur te arriveren in die stad daar ergens ver in het oosten - Tokio'
- Paul van Hooff

Reis mee met journalist/schrijver Paul van Hooff, van Amsterdam naar Tokio. Achterop Guus, een veertig jaar oude Moto Guzzi V7. Lees hier meer over het crowdfundingsproject:  https://crowdaboutnow.nl/Van-Hier-Tot-Tokio


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt