Geertje Couwenbergh

Geertje Couwenbergh

Geertje Couwenbergh schrijft sinds 2015 de adviesrubriek 'Lieve Dot'. Ze is columnist en schrijfster van vier boeken waaronder Zin, het boek dat HP/De Tijd een 'bron van inspiratie voor elke auteur' noemt. Ze begeleidt schrijfprogramma's in binnen- en buitenland. 


Lieve Dot

Lieve Dot

69 Dilemma's en radicaal advies

Hoe houd je stand in een stormachtige periode of snel veranderende wereld? 'Lieve Dot' is een reddingsboei in woelige wateren. 

  • Prijs: € 18,50,-

Geertje Couwenbergh

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - bureauredactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 



 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt