Geertje Couwenbergh

Geertje Couwenbergh

Geertje Couwenbergh schrijft sinds 2015 de adviesrubriek 'Lieve Dot'. Ze is columnist en schrijfster van vier boeken waaronder Zin, het boek dat HP/De Tijd een 'bron van inspiratie voor elke auteur' noemt. Ze begeleidt schrijfprogramma's in binnen- en buitenland. 


Lieve Dot

Lieve Dot

69 Dilemma's en radicaal advies

Hoe houd je stand in een stormachtige periode of snel veranderende wereld? 'Lieve Dot' is een reddingsboei in woelige wateren. 

  • Prijs: € 18,50,-

Geertje Couwenbergh

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt