Gezocht: bloggers die 'Haar laatste vlucht' willen lezen

Lezen en bloggen

De nieuwe roman van Edwin Winkels

Gezocht: bloggers die 'Haar laatste vlucht' willen lezen

Het is 4 december 1958. Boven een bergketen bij Madrid met de bijnaam De Dode Vrouw verdwijnt een vliegtuig. Familieleden van de vijf bemanningsleden en zestien passagiers wachten dagenlang op nieuws. Hun leven zal voorgoed veranderen.

Haar laatste vlucht is het aangrijpende, waargebeurde verhaal over gezinnen die door een tragedie worden getroffen. Over twee moeders die nog zo veel plannen hebben met hun jonge dochters. Maar het is vooral het verhaal over Maribel Sastre, die op haar achttiende haar droom verwezenlijkt om stewardess te worden. Zij hoopt in de lucht te ontsnappen aan een donker en achterlijk Spanje, door de Burgeroorlog getekend en door een fascistische dictator geregeerd.

Met medewerking van familie en andere betrokkenen en middels historische documenten reconstrueert en romantiseert Edwin Winkels die koude, stormachtige dagen in 1958 en het leven dat daarop volgt. Een lang leven van leegte en wroeging, maar ook van hoop, mooie herinneringen en de sterke wil een ramp te accepteren, doch nimmer te vergeten.

boek-haar-laatste-vlucht-edwin-winkels

Lees ook vast de proloog.

Edwin Winkels vertelt in dit filmpje hoe hij dit verhaal ontdekte. 

Lezen en bloggen?

Wil je deze roman lezen en er een blog over schrijven? Een beperkt aantal lezers geven we die kans. Hoe en wat je blogt, bepaal je zelf. Denk bijvoorbeeld aan een recensie schrijven, essay, achtergrondverhaal, of een interview met de auteur, de redacteur/uitgever, of wat je maar bedenkt.

  • Je plaatst je stuk binnen 3 weken na ontvangst van het boek.
  • De tekst is minimaal 250 woorden lang.
  • Je stuurt ons een link naar je blogpost.

Meedoen? Stuur een mail naar cathelijne [at] uitgeverijbrandt.nl met je adresgegevens en je blogadres. 



Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt