Gezocht: bloggers die 'Man in het zadel' willen lezen

Lezen en bloggen

'Eén van de allerbeste reisboeken die de afgelopen jaren in het Nederlands zijn verschenen.' - AD

Gezocht: bloggers die 'Man in het zadel' willen lezen

Alles achterlaten en vertrekken – het rauwe avontuur tegemoet, vrij van regels, stress en relatieproblemen. Voor velen slechts een droom, maar journalist Paul van Hooff (1964) doet het. Zijn plan: met zijn trouwe metgezel 'Guus', een Moto Guzzi V7 uit 1975, wil hij van de noordelijkste plaats van Alaska toeren naar de zuidelijkste punt van Argentinië. Onderweg slaapt hij in zijn tentje langs de weg of in spotgoedkope pensionnetjes. Hij zoekt naar goud, heeft een liaison dangereuse met een guerrilla-strijdster en volgt het spoor van Che Guevara. Van Hooff lives his dream – in een verhaal dat leest als een road novel.

Maar gedurende zijn motorreis over de Amerikaanse continenten begint zijn verleden hem langzaam in te halen. Wat betekent vrijheid eigenlijk in deze tijd? Hoe vrij en ongebonden is hij werkelijk? Is zijn avontuur niet gewoon een vlucht? Op het einde van zijn reis wacht hem een verrassing die zijn leven voorgoed zal veranderen.

Omslag-zadel

Lees hier het begin.

LEZEN EN BLOGGEN?

Wil je dit boek lezen en er een blog over schrijven? Een beperkt aantal lezers geven we die kans. Hoe en wat je blogt, bepaal je zelf. Denk bijvoorbeeld aan een recensie, essay, achtergrondverhaal, of een interview met de auteur, de redacteur/uitgever, of wat je maar bedenkt.

  • Je plaatst je stuk binnen 3 weken na ontvangst van het boek.
  • De tekst is minimaal 250 woorden lang.
  • Je stuurt ons een link naar je blogpost.

Meedoen? Stuur een mail naar cathelijne [at] uitgeverijbrandt.nl met je adresgegevens en je blogadres. 


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt