Hans van der Beek

Hans van der Beek

Hans van der Beek (1966) is schrijver en journalist van Het Parool, o.a. van de
veelgelezen rubrieken Hans Halveert en momenteel Schuim. Hij schreef twee romans, Mijn vrouw heet Petra en Wees gegroet, die beide lovende recensies
kregen.


Neem een kijkje op de website van de Sterren van Morgen. Duik in de wereld van Max, Saar, Louise en Wollebrandt, lees meer over hun interesses en persoonlijkheden en leer de schrijvers kennen.


De honger van Max

De honger van Max

Sterren van Morgen

Een unieke samenwerking van Nicolien Mizee, Judith Eiselin, Jet Steinz en Hans van der Beek vormt dit verrassende jeugdboekenproject.

  • Prijs: € 12,50

Hans van der Beek

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - redactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt