Het werkt!

Een managementboek om blij van te worden

Overzicht boeken

Johan Faber

Het werkt!

Hoe zorginstelling Philadelphia meer doet met minder regels.

De zorg is een zorgenkindje. Minder geld, een hopeloos gecompliceerd systeem en een woud van regels en protocollen maken het werk steeds ingewikkelder. Je zou bijna vergeten waar het ook al weer om gaat: de zorg voor mensen.

Philadelphia, met 8.000 cliënten een van de grootste zorginstellingen voor mensen met een verstandelijke beperking van Nederland, gooide het roer een paar jaar geleden radicaal om. Minder systeem, minder regels, de wensen van de cliënt als uitgangspunt. Niet alleen mooie woorden, maar inmiddels ook de dagelijkse praktijk.

Dit boek vertelt het opmerkelijke verhaal van Philadelphia, en van de mensen die de beweging in gang zetten. Terug naar de kern, terug naar de bedoeling, terug naar de vraag: voor wie doen wij ons werk eigenlijk? Een inspirerend voorbeeld, niet alleen voor de zorg, maar ook voor het onderwijs, de politie en tal van andere organisaties en bedrijven die dreigen te bezwijken onder systemen en regeldruk.


Het werkt!

Specificaties

  • Titel: Het werkt!
  • Auteur: Johan Faber
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Ontwerp: Studio Jan de Boer
  • Omvang: 240 blz.
  • Prijs: € 17,50
  • Publicatie: januari 2017
  • NUR: 800
  • ISBN: 978 94 92037 49 7

Johan Faber

Johan Faber (1970) is journalist en schrijver van veelgeprezen nonfictie- en fictieboeken. Met zijn roman De veteraan won hij de Dioraphte Literatuurprijs 2015.


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt