Hoor je me

DE DEBUUTROMAN VAN ROB KAMPHUES

‘Messcherpe mono- en dialogen.’ – Bart Chabot
Overzicht boeken

Rob Kamphues

Hoor je me

Tijdens een optreden in een tv-talkshow wordt Albert Vos getroffen door een herseninfarct. In de cruciale uren erna vergezellen zijn broer Joost en zijn ex-vrouw Machteld hem in het ziekenhuis. Zou Albert iets meekrijgen van wat tegen
hem gezegd wordt terwijl hij in coma ligt? Het weerhoudt Joost en Machteld er niet van om volledig hun hart te luchten.

Nu Albert er misschien binnenkort niet meer is, kunnen ze hem nog één keer goed de waarheid vertellen. Hun waarheid, zonder dat hij hen kan tegenspreken of van hen kan weglopen. Hoe hij zich gedragen heeft als broer, en als echtgenoot, en welke invloed dat heeft gehad op hún levens. Dit is het moment om rekeningen te vereffenen.

Hoor je me is een psychologische roman, geschreven met een vaart en spanning die de lezer tot de laatste bladzijde niet meer loslaat.


‘Messcherpe mono- en dialogen.’ – Bart Chabot


Hoor je me

 

Specificaties

  • Titel: Hoor je me
  • Auteur: Rob Kamphues
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Omslag: Studio Jan de Boer
  • Omslagbeeld: Hollandse Hoogte
  • Omvang: 288 blz.
  • Prijs: €18,50
  • Publicatie: februari 2017
  • NUR: 301
  • ISBN: 978 94 92037 52 7

Rob Kamphues

Rob Kamphues

Rob Kamphues (1960) is schrijver, tv-presentator en cabaretier.  Hoor je me is zijn eerste roman.


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt