Isabel Boerdam

Isabel Boerdam

Isabel Boerdam (25) werd vegetariër op haar negende en heeft sindsdien een
vegetarische ontdekkingsreis gemaakt. Dit leidde tot haar blog De Hippe Vegetariër, waarop ze dagelijks schrijft over vegetarisch eten en leven. Inmiddels
ontvangt ze 50.000 unieke bezoekers per maand. Vanuit haar vegetarisch expertise wordt ze ook regelmatig gevraagd als gastschrijver voor diverse lifestyle-magazines en bedrijfsbladen. Naast haar blog werkt ze als consultant bij internationaal communicatiebureau Ketchum. Hier is zij expert op het gebied van food & hospitality en adviseert klanten uit deze sector over hun communicatie- en pr-strategie.


De Hippe Vegetariër

De Hippe Vegetariër

Van een luie zondagochtend tot een etentje met vrienden op zaterdagavond – De Hippe Vegetariër laat zien hoe je vegetarisch eten en leven iedere dag tot een lekker en gezond feestje maakt.

  • Prijs: € 22,50

Isabel Boerdam

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - bureauredactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 



 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt