Leon Verdonschot

Leon Verdonschot

Leon Verdonschot (1973) schreef onder meer de bestseller Pushing the Limits, over het leven van de gevallen afkickgoeroe Keith Bakker. Voor zijn verhalenbundel Hart tegen Hart won hij in 2006 de Pop Pers Prijs. Hij is ook de samensteller van het popjournalistieke verzamelwerk De Beste Muziekverhalen van 1945 Tot Nu. In 2015 verscheen zijn debuutroman Alles Van Elkaar. Over Bruce Springsteen maakt hij in 2014 samen met Art Rooijakkers en Erik van Bruggen de documentaire High Hopes in South Africa. Verdonschot stelde Bruce en ik samen en schreef naast een ode ook het voorwoord.


Bruce en ik - 29 odes aan Springsteen

Bruce en ik - 29 odes aan Springsteen

De 29 auteurs van dit boek hebben vrijwel allemaal één ding met elkaar gemeen: ze hebben een verhaal geschreven over hun persoonlijke band met een man die ze nooit hebben gesproken.

  • Prijs: € 20,-

Leon Verdonschot

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - redactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt