Maarten van Heems

Maarten van Heems

Maarten van Heems (1979) is partner bij campagnebureau BKB en fervent wielrenner. Hij werkt voor Nederlandse opdrachtgevers als KNVB en het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en hij doet de Europese pr voor Junkie XL. In Mali werkt Maarten onder meer voor RAIN, een ngo op het gebied van water. Hij geeft campagne- en communicatietrainingen in vele landen, waaronder van 2014 tot 2016 in Mali.


Hallo mijn slaaf, alles goed?

Hallo mijn slaaf, alles goed?

Berichten uit Mali, een opgewekt land in crisis

Maarten van Heems woonde en werkte ruim twee jaar tussen de Malinezen in Mali. Te midden van de bedreigende chaos werd Van Heems ook overweldigd door de warmte en de vrolijkheid van de Malinezen, en het kleurrijke leven van alledag.

  • Prijs: € 17,50

Maarten van Heems

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - bureauredactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 



 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt