Mama's marathon

Een hardloopgids voor moeders

Rennen naar balans in je lijf en in je leven
Overzicht boeken

Esther Roelofs

Mama's marathon

Rennen naar balans in je lijf en in je leven

Werkende vrouwen met kinderen zitten vaak midden in de drukste tijd van hun leven. Hoe zou je dan ook nog tijd overhouden om te trainen voor marathons? Dit boek laat zien dat zo’n druk bestaan juist beter vol te houden is als je
hardloopt: je voelt je energieker en sterker, en het is de perfecte stok achter de deur om goed voor jezelf te zorgen. Het vertelt waarom je niet een afgetrainde superheld hoeft te zijn om een marathon uit te lopen. En geeft realistische en haalbare adviezen: hoe je met hardlopen bijvoorbeeld je stressbestendigheid en incasseringsvermogen kunt vergroten. Daarnaast is het boek doorspekt met persoonlijke verhalen van vijf hardlopende moeders die vertellen waarom het lopen voor hen zo waardevol is. Mama’s marathon is daarmee een complete hardloopgids boordevol tips, (voedings) adviezen, anekdotes en trainingsschema’s.


Mama's marathon

Specificaties

  • Titel: Mama's marathon
  • Auteur: Esther Roelofs
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: paperback
  • Fotografie: Daan Brand
  • Omslag: Studio Marlies Visser
  • Omvang: 224 blz.
  • Prijs: € 20,00,-
  • Publicatie: april 2017
  • ISBN: 978 94 92037 56 5

Esther Roelofs

Esther Roelofs

Met het lopen van de Boston marathon in 2017 zal Esther Roelofs (41) de derde Nederlandse vrouw zijn die de ‘six star finisher medal’ ontvangt (New York, Chicago, Tokio, Berlijn, Londen en Boston).


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt