Marco Rooth

Marco Rooth

Marco Rooth (1952) is beeldend kunstenaar en ontwerper van decors voor tv en film. In 2004 krijgt hij voor de film De Dominee een Gouden Kalf voor het beste
Production-design. In 2010 lukt het hem, met behulp van de Jellinekkliniek, om te stoppen met drinken. Drank schreef hij ook om anderen aan te moedigen zijn voorbeeld te volgen.


Dronk

Dronk

Een worsteling met alcohol

‘In het begin is de drank mijn vriend. Het helpt me om vrijer te worden en dingen uit te proberen. Ik laveer door het leven en neem beslissingen onder invloed van alcohol. Dan keert de drank zich tegen me, grijpt me bij de lurven en neemt me te grazen.’

  • Prijs: € 15,-

Marco Rooth

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - redactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt