Menno Pot

Menno Pot

Menno Pot (1975) is popjournalist voor de Volkskrant, maar ook voetbalschrijver. Zijn veelgelezen voetbalcolumn verschijnt elke vrijdag op NU.nl. Hij publiceert veel over Ajax, bijvoorbeeld in Ajax Life en 1900. Zijn roman Vak 127 (2005) geldt als een supportersklassieker en won de Publieksprijs voor Beste Sportboek. In 2012 verscheen Sporen van Ajax, een bundel verhalen over plekken op de kaart van Amsterdam waar Ajax geschiedenis schreef. In 2014 schreef hij de tv-documentaire Ajax: Ons dierbaar rood & wit.


101 dingen die je moet weten over Ajax

101 dingen die je moet weten over Ajax

Een boek dat gloeit van liefde voor de club.

  • Prijs: € 19,95,-

Menno Pot

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - redactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt