Menno Pot

Menno Pot

Menno Pot (1975) is popjournalist voor de Volkskrant, maar ook voetbalschrijver. Zijn veelgelezen voetbalcolumn verschijnt elke vrijdag op NU.nl. Hij publiceert veel over Ajax, bijvoorbeeld in Ajax Life en 1900. Zijn roman Vak 127 (2005) geldt als een supportersklassieker en won de Publieksprijs voor Beste Sportboek. In 2012 verscheen Sporen van Ajax, een bundel verhalen over plekken op de kaart van Amsterdam waar Ajax geschiedenis schreef. In 2014 schreef hij de tv-documentaire Ajax: Ons dierbaar rood & wit.


101 dingen die je moet weten over Ajax

101 dingen die je moet weten over Ajax

Een boek dat gloeit van liefde voor de club.

  • Prijs: € 19,95,-

Menno Pot

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt