Michael Part

Michael Part

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris viverra ac metus at sollicitudin. Quisque non mollis magna. Proin egestas facilisis libero, sit amet consequat purus vulputate eu. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Vestibulum in gravida eros. Suspendisse magna augue, egestas in diam id, lacinia dictum lacus. Sed non suscipit velit. Praesent elementum tempus leo id tristique. Morbi laoreet eget diam eu hendrerit. Etiam sodales libero sem, et volutpat lorem eleifend interdum. Praesent erat eros, dignissim sit amet congue at, ornare sit amet est. Proin metus massa, rutrum non pharetra in, efficitur vel magna. Ut massa massa, rutrum non venenatis dignissim, placerat in mauris. Nulla efficitur metus eu tellus vulputate, at ullamcorper nulla venenatis. Pellentesque vitae sem condimentum, venenatis lorem ac, ornare mi. Proin rutrum arcu ex, ut ultrices ligula porta ac.


Het geweldige verhaal van Ronaldo

Het geweldige verhaal van Ronaldo

Het geweldige verhaal van Ronaldo is het levensverhaal van een jongen uit de straten van Madeira die uitgroeide tot een van de beste spelers aller tijden. Een verhaal over heel veel oefenen, niet te stoppen voetballiefde en grote dromen.   

  • Prijs: € 12,50,-
Het geweldige verhaal van Messi

Het geweldige verhaal van Messi

Het geweldige verhaal van Messi is het boeiende relaas van voetbalidool Lionel Messi, van zijn eerste partijtjes in Rosario, Argentinië, tot aan zijn eerste doelpunt voor FC Barcelona in stadion Camp Nou.

  • Prijs: € 12,50
Het geweldige verhaal van Neymar

Het geweldige verhaal van Neymar

Voor voetbalfans van 9 tot 99 jaar

Het geweldige verhaal van Neymar neemt je mee naar de jeugdjaren van een arme, Braziliaanse jongen die zou uitgroeien tot de beste en duurste voetballer ter wereld.

  • Prijs: € 12,50,-

Michael Part

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt