Mike Boddé

Mike Boddé

Michaël Habakuk Hadrianus Constantin Fredericka Michelangelo Messi Ronaldo Boddé werd op 14 januari 1968 aan de schoot van zijn tettermoes onttrokken. Hij waste op als een fikse basserool, en bekwaamde zich in de edele consten van het fortepianeren, de schertsmatige jool, het boogschieten, de behendigheid in het minnespel en alles wat een kadee tot een pronte broger maakt. Na een tijdspanne van zeeven lange jaren onderhevig geweest te zijn aan de gruwel en horreur van de endogene melancholie, richtte hij zich op teneinde het leven wederom recht in de ogen te kijken. Al spoedzaam was furore en aanhoudende zegepraal zijn deel, middels televisiefabricaten als Kopspijckersch  en de Micke en Thomasch Schow. Hij werd lijfsgewijs omvangrijk, huwde een rondborstige joopdraagster, plantte zich genoegzaamlijk voort, en tekende een kroniek op met betrekking tot zijn zwartgalligheid: Pil. Dit foliant ging vijftigduizend malen over de kooptoog.
Zupheul, Febbo en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan is het tweede gewrocht van zijn hand.


Zupheul, Febbo, en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan

Zupheul, Febbo, en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan

Na Pil, Mike Boddé's boek over zijn depressie, wilde hij een boek schrijven om zichzelf aan het lachen te maken. Dat werd deze bundel onwaarschijnlijke verhalen.

  • Prijs: € 15,-

Tril Een audiografie

Voor Mike Boddé is geluid alles. Dus toen Boddé merkte dat zijn gehoor achteruitging, voelde hij de noodzaak om alle geluiden te beschrijven die op hem de meeste indruk gemaakt hebben.

  • Prijs: € 18,50,-

Mike Boddé

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 
06-51776055

Regine Janssen - bureauredactie
regine@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 


 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt