Monika Bittle & Silke Neumayer

Monika Bittle & Silke Neumayer

Monika Bittle studeerde germanistiek en psychologie, Silke Neumayer communicatiewetenschappen. Het duo schrijft met veel succes romans en draaiboeken. De auteurs wonen in München en aanvaarden de vergrijzing in zichzelf en om hen heen met een flinke dosis humor. 


Fuck die rimpels!

Fuck die rimpels!

No. 1 in Der Spiegel-bestsellerlijst

In werkelijkheid is ouder worden vreselijk en heerlijk tegelijk. Het is maar hoe je het bekijkt. 

  • Prijs: € 18,50,-

Monika Bittle & Silke Neumayer

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt