Nicolien Mizee

Nicolien Mizee

Nicolien Mizee (1965) debuteerde in 2000 met Voor God en de Sociale Dienst. Haar roman Toen kwam moeder met een mes (2003) werd genomineerd voor de
Libris Literatuurprijs. In 2015 publiceerde ze de alom bejubelde roman De halfbroer.


Neem een kijkje op de website van de Sterren van Morgen. Duik in de wereld van Max, Saar, Louise en Wollebrandt, lees meer over hun interesses en persoonlijkheden en leer de schrijvers kennen.



De wereld van Wollebrandt

De wereld van Wollebrandt

Sterren van Morgen

Een unieke samenwerking van Nicolien Mizee, Judith Eiselin, Jet Steinz en Hans van der Beek vormt dit verrassende jeugdboekenproject.

  • Prijs: € 12,50

Nicolien Mizee

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt