Psychologisch handboek voor de niet zo perfecte vrouw

Psychologisch handboek voor de niet zo perfecte vrouw

Over struikelen en weer opstaan
Overzicht boeken

Lisette Wevers Francisca Kramer

Psychologisch handboek voor de niet zo perfecte vrouw

Over struikelen en weer opstaan

Het leven is verrukkelijk. Nou ja, dat kán het zijn, maar soms sta je voor uitdagingen, hindernissen en moeilijkheden waarbij je denkt: wat nu?! Relatieperikelen, stress, somberheid, verlies, werkellende – er is geen vrouw die dit niet in haar leven tegenkomt. En ook eigenschappen als perfectionisme en onzekerheid kunnen in de weg zitten. Dan scheelt het als je onderliggende processen begrijpt en er al lezend achter komt dat je niet de enige bent. Dit wetenschappelijk gestaafde handboek is realistisch en geeft inzicht, richting en houvast. De open en humoristische benadering van de auteurs zorgt voor prettige relativering en is een feest van herkenning. Lees hier vast een fragment.


Psychologisch handboek voor de niet zo perfecte vrouw

Specificaties

  • Titel: Psychologisch handboek voor de niet zo perfecte vrouw
  • Auteur: Lisette Wevers
    Francisca Kramer
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: paperback
  • Omslag: Studio Jan de Boer
  • Omvang: 272 blz.
  • Prijs: € 18,50,-
  • Publicatie: half mei 2017
  • ISBN: 978 94 92037 55 8

Lisette Wevers

Lisette Wevers

Lisette Wevers (1972) is mede-eigenaar van het Trainingsbureau voor Mindfulness, dat al zes jaar trainingen geeft aan particulieren en bij organisaties.

Francisca Kramer

Francisca Kramer

Francisca Kramer (1971) is journalist voor onder andere Volkskrant Magazine en Flow.


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt