Rutger Koopmans

Rutger Koopmans

Rutger Koopmans (1958) is ex-bankier, ondernemer en commissaris. Hij was enkele jaren zakelijk adviseur van Johan Cruijff. 


Eigen Baas

Eigen Baas

Leven en werken in vrijheid

Je bent wat je doet. Werk is een belangrijk gedeelte van je identiteit. Het bepaalt wie je bent en hoe men tegen je aankijkt. Dit boek gaat over jouw plan B. Voor als je wilt of moet vertrekken uit je huidige baan. Of je dat nu leuk vindt of niet.

  • Prijs: € 20,-
Your Life, Your Rules

Your Life, Your Rules

Taking back control

In "Your Life, Your Rules" Koopmans shares his experiences as a free man, as well as the many valuable lessons he learned along the way. He presents a model containing a series of key questions that everyone can use. A true and honest account of one man's journey through life.

  • Prijs: € 20,-

Rutger Koopmans

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt