Saskia Schmitz

Saskia Schmitz

Saskia Schmitz (1960) werkte als mode/beauty-redacteur voor vele tijdschriften, waaronder Viva, Cosmopolitan, Marie Claire, Margriet, Top Santé en Yes. Momenteel is zij onderwijsassistent bij Visio, een school voor blinde en slechtziende kinderen.


Ristorante Da Gigino

Ristorante Da Gigino

Aan tafel met Familie in Sorrento

'Kent u een adresje waar je goed kunt eten?' Als je die vraag stelt in Sorrento, vlak onder Napels, beland je vroeg of laat in de Via degli Archi, bij Ristorante Da Gigino. 

 

  • Prijs: € 25,-

Saskia Schmitz

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 
06-51776055

Regine Janssen - bureauredactie
regine@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 


 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt