Tril

Mike Boddé

Tril

Een audiografie

‘Mooi hè, die krekels.’

Ik zeg: ‘wat?’

‘Die krekels, dat geluid, mooi is dat hè?’

Ik hoorde niets.

‘Wat hoor je dan?’

‘Dat getsjirp van die krekeltjes, hoor je dat niet?’ 

Ik draaide mijn hoofd beurtelings naar links en naar rechts, in de hoop toch iets van het geluid op te vangen: niets, maar dan ook werkelijk helemaal niets. De volkomen oprechte stomme verbazing van mijn dochter vervulde me met schaamte. Heel gek – ik schaamde me voor het feit dat ik de krekels niet hoorde.

Voor Mike Boddé is geluid de essentie van zijn bestaan. Geen dag gaat voorbij zonder dat hij aandacht besteed aan muziek, lawaai of stilte. Al vanaf jonge leeftijd moet hij er niettemin mee leven dat zijn gehoor geleidelijk aan achteruitgaat, en hij langzamerhand slechthorend wordt. In Tril beschrijft hij zijn leven in geluiden, om zo veel mogelijk herinneringen te behouden aan wat trillende lucht met hem kan doen. Soms het geluid van een grote gebeurtenis, op andere momenten de klank van een schijnbaar onbeduidend voorval. Niet alleen muziek die hem tot tranen roert, maar ook de schreeuw van een lachmeeuw op Bonaire en het zingen van een plastic voetbal die stuitert op straat.

 Tril is daarmee een autobiografie in geluiden: een ‘audiografie’.


Tril

Specificaties

  • Titel: Tril
  • Auteur: Mike Boddé
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: paperback met flappen
  • Fotografie: Daan Brand
  • Omslag: Studio Marlies Visser
  • Omvang: 272 blz.
  • Prijs: € 18,50,-
  • Publicatie: oktober 2017
  • ISBN: 978 94 92037 60 2

Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 

Daisy Verhoeven - accountmanager 
daisyverhoeven@fontaineuitgevers.nl 

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 

Merel Borst - redactie
merel@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 
0639051405

 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt