U2 onder een bloedrode hemel

Een monumentaal boek over de wereldband

40 jaar U2 in 40 verhalen
Overzicht boeken

U2 onder een bloedrode hemel

40 jaar U2 door Nederlandse ogen

Veertig jaar geleden werd U2 opgericht. Miljoenen fans groeiden op met de band, opvallend vaak in een haat-liefdeverhouding. U2’s lyrische teksten vol verwijzingen, levenslessen, hun extatische optredens en hun verslavende muziek trekken aan, maar stoten soms ook af, en misschien maakt dát U2 zo fascinerend.

In dit boek komen al die geluiden samen. In openhartige verhalen vertellen vijfendertig auteurs - van dominees tot politici en muzikanten, en van journalisten tot fans en critici - hoe de muziek van U2 hen, voor even of voor bijna altijd, heeft aangeraakt. Het resultaat is even divers als dat prachtige oeuvre van U2. Dream Out Loud! 

Onder redactie van Erik van Bruggen. Met bijdragen van o.a. Hans Anker, Matthijs van den Beukel, Jan Andries de Boer, Désanne van Brederode, Erik van Bruggen, Tsead Bruinja, Bart Chabot, Ellen Deckwitz, Paul Depla, Eddy Determeyer, Wierd Duk, Tom Engelshoven, Marcel Harteveld, Thomas Heerma van Voss, Ingmar Heytze, Jim Jansen, Olaf Koens, Jan van Mersbergen, Wilbert Mutsaers, Chris van Nijnatten, Lilianne Ploumen, Marco Roelofs, Art Rooijakkers, Gert-Jan Segers, Marcel van der Steen, Christophe Vekeman, Jaap Visser, Martin Visser, Willem Vissers, Lucretia van der Vloot, Nyk de Vries, Jeroen Vullings, Pieter-Bas van Wiechen, Ruud de Wild, Manoushka Zeegelaar Breeveld.

Het boek U2 en ik wordt gepresenteerd en opgeluisterd tijdens een presentatie op maandag 26 september in Paradiso. Kaarten bestellen kan hier


U2 onder een bloedrode hemel

Specificaties

  • Titel: U2 onder een bloedrode hemel
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: Gebonden
  • Ontwerp: Debby Gerritsen
  • Omslagbeeld: Getty Images
  • Omvang: 336 blz.
  • Prijs: € 22,50,-
  • Publicatie: september 2016
  • NUR: 661
  • ISBN: 978 94 92037 40 4

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt