Verander

Verander

Levenslessen van een franchiseondernemer
Overzicht boeken

Bas Pronk

Verander

Verander is het opzienbarende verhaal van Bas Pronk (1982), die bouwde aan een mooie loopbaan in de media om deze weloverwogen in één klap om zeep te helpen. Hij besloot al zijn financiële middelen (en die van zijn vrouw) aan te wenden om een sportstudio te openen. Een opkomende franchiseformule verleidde hem. Een formule die belooft dat mensen fit kunnen worden dankzij een training van 20 minuten per week. Bas had geen enkele affiniteit met fitness. Bas was geen ondernemer. Mislukking lag op de loer.

Bas durfde te kiezen voor verandering. Hij koos voor een sportconcept met een ongeloofwaardige belofte. Verander beschrijft zijn gepassioneerde route naar succes, die met vele levenslessen gepaard ging en hem het ultieme geluk bracht. Omdat hij zijn potentieel durfde te benutten. Dit boek is een inspiratiebron voor hen die willen veranderen wat hun niet bevalt.

Bas Pronk is een van de succesvolste franchiseondernemers en een rolmodel binnen de snelgroeiende Nederlandse franchiseformule fit20, die na nationaal succes inmiddels de wereld verovert. Verander is het tweede boek van Bas Pronk, na eerder Obsessie (2015).


Verander

Specificaties

  • Titel: Verander
  • Auteur: Bas Pronk
  • Formaat: 15 x 23 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Prijs: € 20,-
  • Publicatie: Januari 2019
  • ISBN: 9789492037954

Bas Pronk

Bas Pronk

Bas Pronk is een van de succesvolste franchiseondernemers en een rolmodel binnen de snelgroeiende Nederlandse franchiseformule fit20, die na nationaal succes inmiddels de wereld verovert. 


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Jacqueline de Jong - acquirerend redacteur
jacqueline@uitgeverijbrandt.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Saskia Hausel  - publiciteit
saskia@uitgeverijbrandt.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Elianne Nijborg - verkoop binnendienst
elianne@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt