Zupheul, Febbo, en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan

De meest absurde titel van 2015!

Een bundel onwaarschijnlijke verhalen

Mike Boddé

Zupheul, Febbo, en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan

De flaptekst
Deze Flaptekst wordt mede mogelijk gemaakt door de Nederlandse Vereniging van Flapteksten. En is vervaardigd uit 100% flappende tekst. Wanneer mag u deze flaptekst niet lezen? Indien u overgevoelig bent voor flapte en/of in het verleden allergische reacties hebt opgelopen bij het flappen, wordt u ten strengste afgeraden deze flaptekst tot u te nemen. Mocht u onverhoopt de tekst toch gelezen hebben, lees dan onmiddellijk zes flinke alinea’s van Harry Mulisch om de schade te beperken. Indien u besluit deze flaptekst in te nemen, besef dan evenwel ook dat het gewenste effect van de flaptekst niet bereikt wordt indien u halverwege stopt met lezen. En dat u derhalve de gehele tekst dient uit te lezen om het gewenste resultaat te bereiken. Anders mist u namelijk de volgende belangrijke zin:
 
'In Zupheul, Febbo en kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan wordt maar één ding gezegd.’


Zupheul, Febbo, en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan

Specificaties

  • Titel: Zupheul, Febbo, en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan
  • Auteur: Mike Boddé
  • Formaat: 13,5 x 21,5
  • Uitvoering: Paperback
  • Ontwerp: Studio Jan de Boer
  • Omslag: Studio Jan de Boer
  • Omslagbeeld: Bop Mulder
  • Omvang: 144 blz.
  • Prijs: € 15,-
  • Publicatie: 11 mei 2015
  • NUR: 301
  • ISBN: 978 94 92037 20 6

In de media


Mike Boddé

Mike Boddé

Michaël Habakuk Hadrianus Constantin Fredericka Michelangelo Messi Ronaldo Boddé werd op 14 januari 1968 aan de schoot van zijn tettermoes onttrokken.


Nederland

Paul Brandt - uitgever, redactie, publiciteit
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michel Schoonheim - verkoop 
michelschoonheim@fontaineuitgevers.nl 
06-51425322

Annemiek Heinen - bureauredactie
annemiek@uitgeverijbrandt.nl 
06-51776055

Regine Janssen - bureauredactie
regine@uitgeverijbrandt.nl

Ellen van Veenendaal - publiciteit 
ellen@uitgeverijbrandt.nl 


 

 

 

België

Agora Uitgeverscentrum
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
+30 (0) 53 78 87 00

Martine de Smet - verkoop buitendienst
m.desmet@agorabooks.com

Jeroen van Dyck - verkoop buitendienst
j.vandyck@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove - verkoop buitendienst
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Marisa Braem - verkoop binnendienst
m.braem@agorabooks.com

Gerda Vandenplas - verkoop binnendienst
gerda.vandenplas@agorabooks.com

Wouter Claes - Marketing & PR
w.Claes@agorabooks.com

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt